Haber

Vatan Partisi’nin İstanbul Milletvekili Adayları Tanıtıldı

Vatan Partisi, 28. Dönem Genel Seçimlerinde İstanbul’dan aday gösterdiği milletvekili adaylarını tanıtma toplantısı yaptı.

Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin 1960’lı yıllardan bu yana halkın emeği içinde olduğunu belirterek, emek, vatan ve üretim konusunda büyük tecrübe kazanmış ekiplerin liderliğinde bir parti olduklarını söyledi. çabalar.

Kendilerini “Adanmışlar Partisi” olarak tanımlayan Perinçek, kendilerini vatana, işlerine, millete ve Türkiye’nin bağımsızlığına adadıklarını söyledi.

Türkiye’nin önünde büyük zorluklar olduğuna değinen Perinçek, “Hepimiz bunun farkındayız. Vatan Partisi’nin tüm kadroları ve mensupları bu zorlukların aşılmasında Türk milletine ve insanlığa yol gösterecek ve öncülük edecek tecrübeye sahiptir. Çeşit çeşit mücadelelerden geçtik Zulüm demedik, ölüm demedik zulüm dedik demedik Hepsini yenerek bugünlere geldik Ey Türk Milleti, önümüzdeki süreçte hepsini teslim ederiz. Vatanımıza, milletimize olan bağlılığımızın, bağlılığımızın emrindesiniz.” dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek, konuşmaların ardından partiye yeni katılanlara rozetlerini takdim etti.

Milletvekili adayı tanıtım toplantısı, sahneye davet edilen adayların toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

bozkurthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu